Haber Listemiz


Nakliye ve İade İşlemi

HTML clipboard

Geri İade Politikamız

ARIZALI ÜRÜN GARANTİ PROSEDÜRÜ :

Hiç bir ürün İyi OL Online Kozmetik Mağazası’ın kendi garantisi altında değildir. İyi OL Online Kozmetik Mağazası’ın yükümlülüğü; müşterilerimiz adına ürünlerin ithalatçı - üretici firma tarafındaki garanti takibinin yapılmasıdır.

Ürünü bize göndermek yerine doğrudan yetkili servise göndermeniz size garanti dönüş sürecinin kısalması ile daha fazla zaman kazandıracaktır. Bazı markalar; ürünlerine yerinde servis hizmeti verdikleri için bu kontrolü yapmanız önemlidir.
 
ÜRÜN İADE PROSEDÜRÜ :

Satın aldığınız ürün ya da ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliği bozulmadan, teslim tarihinden itibaren yedi ( 7 ) günlük süre içinde neden belirterek iade edebilirsiniz.

Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vb. şekildeki ürünlerin iadesi kesinlikle kabul edilmez. İade, fatura, ürünün orijinal ambalaj ve içeriği ile yapılmalıdır.

Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumlar tespit edildiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi konumunda ürün iade alınamaz ve bedeli iade edilemez.

İade şartlarına uygun durumlarda yapılan gönderimlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir.

İadesi yapılacak olan ürünler, İyi OL Online Kozmetik Mağazası in çalıştığı kargo şirketleri tarafından bize ulaştırılmalıdır. Hasarlı veya arızalı ürünlerle ilgili, teslimat tarihinden sonra ilk 7 gün içerisinde yapılacak inceleme ve onay neticesinde tüketiciye gerekli bilgi e-mail yada telefon yoluyla verilecektir. 

NAKLİYE 
İyi OL Online Kozmetik Mağazası’dan verdiğiniz siparişlerinizin tümü siz müşterilerimize kargo aracılığı ile gönderilmektedir. Kargo firması siparişinizi teslim ederken dikkat edilmesi gereken birkaç konu vardır.

*Kargo paketini nasıl teslim almalıyım?

Kargo firması zamanla yarıştığı için ürünü teslim edip hemen gitmek ister , ancak hassas olan bir konu vardır .
Kargo paketinizi teslim almadan kargo formuna imza atılmamalıdır. Kargo tutanağını imzalamadan önce ürününüzün kutusunun taşımadan dolayı hasarlı olup olmadığını lütfen kontrol ediniz. Kutuda herhangi bir nedenle hasar var ise teslimatla ilgili hiç bir belgeyi imzalamadan kargo yetkilisine tutanak tutulması için kutunuzu iade ediniz. Size tarafımızdan yeni ürünleriniz derhal gönderilecektir.
Kutusu hasarlı olan ürünlerin teslim alınması durumunda içindeki ürünlerin hasarından veya eksikliğinden İyi OL Online Kozmetik Mağazası sorumlu değildir.